Анкета майбутнього власника

Анкета майбутнього власника

Довірити майбутнє маленького цуценяти людині, від якої залежитиме добробут цвержика впродовж всього його життя, - це важливий та дуже відповідальний крок.

Тому завжди прошу кожного бажаючого придбати у нас малюка заповнити цю невеличку анкету.

Таким чином, ми почнемо наше знайомство один з одним, яке в подальшому може перерости в роки дружби та підтримки.

Дякую за ваш час. Після отримання анкети обов’язково зв’яжусь з вами у месенджері та напишу відповідь на вказаний е-мейл впродовж двох діб.
Виникла якась помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Дякую за ваш час. Після отримання анкети обов’язково зв’яжусь з вами у месенджері та напишу відповідь на вказаний е-мейл впродовж двох діб.

Цвергшнауцери Eldzh Hope — це розплідник цвергшнауцерів чорного окрасу в Києві, зареєстрований в Кінологічній спілці України (КСУ – FC). Щиро закохані в породу, адже живемо разом зі шнауцерами вже майже 25 років!

Представники нашого розплідника — чемпіони в різних країнах світу, та щасливі улюбленці в своїх родинах.

Ви можете придбати цуценя цвергшнауцера в Києві в нашому розпліднику, якщо шукаєте для себе здорового чистокровного шнауцера з породним темпераментом, та відповідним екстер'єром. Але головне для нас — ви свідомо ставитесь до виховання та догляду за цвергшнауцером, і розумієте, що ви обираєте для себе повноцінного члена родини та компаньйона на довгі роки разом.

Вибрати найкращого заводчика і купити цуценя мало. Лише  за умови правильного вирощування, регулярного догляду та грамотного виховання, ваш міттель або цверг буде для вас ідеальним і викликатиме захоплення.
Завжди раді новим та старим друзям.

© Eldzh Hope 2000 - 2024

Всі фото та тексти є власністю розплідника та доступні до копіювання за умови попереднього дозволу.