ДЕТАЛІ
СПІВПРАЦІ

Перед тим, як прийняти рішення про покупку цуценя саме в нас, будь ласка, ознайомтесь з додатковою інформацією про наше розведення та співпрацю з розплідником.

Оберіть питання, яке може вас зацікавити, та дізнайтесь відповідь.

Перед тим, як прийняти рішення про покупку цуценя саме в нас, будь ласка, ознайомтесь з додатковою інформацією про наше розведення та співпрацю з розплідником.

Оберіть питання, яке може вас зацікавити, та дізнайтесь відповідь.

— Чи можна приїхати до вас та познайомитись з породою?

Познайомитись зі мною та нашими цвергшнауцерами можливо за умови попередньої домовленості про зустріч.

Ми можемо зустрітись ухендлінг-залі в Києві, де тренуються наші собаки або прогулятись у місті.

Я не проводжу екскурсії у нашому розпліднику. Ми маємо сімейний розплідник і не маємо спеціальних вольєрів. Це наш будинок, де живе наша сім'я разом з цвергшнауцерами.

Наші собаки, ймовірно, не будуть раді зустрічі з незнайомцями на своїй території, і, звичайно, такий візит спричинить певний дискомфорт для всієї родини.

— Я не планую займатись зі своїм цвергшнауцером племінною діяльністю або виставками, чи можу я придбати у Вас цуценя?

Ваше рішення щодо майбутньої участі у виставках не впливає на вибір вас у якості власника.

Звичайно, ви можете придбати в нашому розпліднику цуценя просто для себе — домашнього улюбленця для родини.

Я не наполягаю на участі у виставках, адже ця діяльність дуже схожа на спортивні змагання з елементам ишоу.

Підготовка до виставок включає в себе спеціальні тренування та дресировку (фітнес та хендлінг), а також спеціальний шоу-грумінг.

Тому я добре розумію, що більшість майбутніх власників не готові проводити вихідні та присвячувати вільний час такому виду діяльності.

— За якими принципами відбувається підбір батьківської пари?

Кожне парування в нашому розпліднику ретельно сплановане і має певну племінну цінність для нашого розплідника безпосередньо. Ми можемо дозволити собі два, іноді три приплоди цуценят на рік, адже кожному треба приділити мінімум 4 місяці нашого життя — ретельний, фактично цілодобовий, догляд за цуценятами, що вимагає багато часу та уваги.

При підборі пари перш за все орієнтуємось на здоров’я майбутніх батьків.

Саме тому всі наші племінні собаки або племінні кобелі, до яких ми їздимо на в'язки у сторонні розплідники, мають необхідні генетичні тести та здорові на момент парування.

Другий принциповий момент – всі дорослі собаки мають чудовий характер та породний темперамент, адже ці характеристики також передаються майбутнім цуценятам, так само як, і екстер'єр.

Щодо титулів майбутніх батьків — при підборі племінної пари я вже багато років не орієнтуюсь просто на виставкові перемоги батьків.  Адже, як відомо, титули не передаються генетично. 

Тому насамперед, детально вивчаю, які кровні лінії представлені у кожному родоводі, та знаю, які екстер'єрні характеристики сподіваємось покращити або закріпити у певній комбінації.

В кожній комбінації закладена певна ідея – саме тому завжди сподіваюсь, що нове покоління, народжене в Eldzh Hope, буде кращим за попереднє.

— Чому у вашому розпліднику ціни на цуценят різні?

Вартість цуценят може відрізнятись залежно від родоводу батьків та цінності в’язки. Зазвичай вартість дівчат вища за ціну хлопців.

Якщо ви хочете придбати гарантовано цуценя з шоу-перспективою, такі  представники в нас є лише в тому випадку, коли вони підрощені до віку 6-8 місяців, і тоді можливо дати певну реалістичну оцінку їхньої шоу-перспективності. Ціна таких підрощених цуценят зазвичай вища за  тих, у яких вік 3-4 місяці.

В усіх інших випадках я можу рекомендувати цуценя, яке на момент віку 2-3 місяці виглядає найбільш перспективним.

— Кого краще обрати: кобеля чи дівчинку?

Коротко відповісти на це питання досить складно. На нашому сайті обов’язково буде окрема стаття на цю тему, але тим не менш можу сказати, що треба враховувати деталі про вас, вашу родину та ваші очікування від майбутньої собаки.

Якщо у вас є діти віком молодші 10 років, або у вас досить мало досвіду виховання собак, все ж варто обрати кобеля цвергшнауцера.

Вони більш відкриті, контактні та керовані, при цьому вони легко знаходять спільну мову з дітьми. Дівчата цверги, як правило, хитріші за кобелів, можуть спробувати виховувати дітей, — це варто враховувати у виборі.

Щодо відданості та ніжності – обидва варіанти хороші. Щодо слухняності, то вона точно не залежить від статі собаки, а тільки від того, скільки уваги ви приділяєте дресируванню, та який контакт в вас з собакою. При цьому кобелі швидше погоджуються з тим, що неможна, а ось дівчата будуть декілька разів перевіряти, наскільки не можна, і чи точно не можна.

Окрім цього, варто враховувати фізіологію сук, чи готові ви до того, що двічі на рік суки течуть, та можливі «ложні» вагітності та інші нюанси.

Наостанок додам, якщо у вас мало, або зовсім не було досвіду виховання та життя саме зі шнауцерами, все ж варто обговорити питання вибору – хлопчик чи дівчинка – безпосередньо з заводчиком, і лише після цього приймати остаточне рішення.

— Яка процедура резерву та  придбання цуценя?

Оскільки в нас всі парування заплановані завчасно, зазвичай потенційні власники можуть дізнатись попередньо про наші плани та вирішити, чи цікавить їх цуценя від конкретної пари батьків.

Попередньо в нас формується лист очікування потенційних власників.

Ви можете забронювати цуценя до народження на безоплатній основі. Для цього необхідно заповнити Анкету майбутнього власника, після чого ви отримаєте відповідь на Ваш е-мейл , який вкажете в анкеті.

Ми обговоримо з Вами деталі, які вас цікавлять, щодо потенційної купівлі цуценя в нас.

Після народження цуценят я сповіщаю всіх власників з листу очікування. Далі ми чекаємо, поки цуценята трохи підростуть та окріпнуть.

Цуценя вважається остаточно зарезервованим лише після досягнення віку один місяць, після того як майбутній власник вносить передоплату у розмірі 25% від загальної вартості цуценя.

Ця передоплата супроводжується попереднім договором про внесення передоплати з описом цуценя. Після цього цуценя чекає саме на вас, вважається зарезервованим. У випадку скасування покупки за буд-яких обставин передоплата не повертається.

Повна оплата за цуценя вноситься лише після досягнення цуценям 2,5 місячного віку, коли всі малята пройдуть процедуру перевірки у кінологічному клубі та отримають всі офіційні документи, які підтверджують відповідність стандарту породи та племінне походження цуценя. Повна оплата цуценя також супроводжується підписанням договору про передачу власникам конкретного цвергшнауцера.

— Як відбувається вирощування цуценят?

Наш ключовий момент — у нас сімейний розплідник, це вкрай важливо для добробуту наших цвергшнауцерів, які потребують жити разом зі своєю родиною. Саме тому цуценята також ростуть та розвиваються у родинному колі.

Це забезпечує ранню соціалізацію та гармонійний розвиток цуценят з перших днів.

— Починаючи з 15 денного віку ми виконуємо протокол дегельмінтизації від різних видів паразитів.

— У віці три тижні можемо вводити перше харчування.

— У віці 8 тижнів проводиться перша вакцинація.

— У віці 12 тижнів робимо ревакцинацію.

На момент, коли цуценям виповниться 3 місяці, вони вже добре знають, як грати з дітьми, адже мій син з ними багато грає, хто такі котики — наша кицька традиційно любить спати разом з цуценятами, та якщо дозволяє погода, грають на спеціальній ігровому майданчику у саду.

Якщо малюк після повної вакцинації не їде до своєї родини, а залишається в нашому домі на певний період часу, ми починаємо перші тренування - соціалізація малят, ходимо на прогулянки поза межі нашого саду.

Також окремо їздимо до міста, щоб маля з найменшим стресом адаптувалось до життя у міських умовах.

— Як відбувається вибір цуценя?

Найбільша моя відповідальність — забезпечити хороші умови життя для кожного цуценяти, тобто вибір сім’ї. Головні критерії вибору майбутніх власників — відповідальний підхід до вибору цвергшнауцера в якості майбутнього повноправного компаньйона, розуміння потреб цуценяти і собаки впродовж її життя, зацікавленість у вихованні та дресируванні, і, звичайно, безумовна любов до собаки.

В усіх питаннях я готова допомогти та підтримати у разі необхідності. Саме тому дуже важливо підбирати індивідуально для кожної певної родини саме їхнє цуценя. Тобто треба враховувати особливості характеру цуценяти та відповідність його очікуванням власників від своєї майбутньої собаки.

Після знайомства з вами, ми обговоримо ваші побажання з приводу характеру та темпераменту цуценяти, ваших планів про спільне життя, чи є плани з приводу спортивних зайнять з собакою.

Ми будемо орієнтуватись на це у виборі малюка-цвержика. Оскільки цвержики ростуть у нас у домі, я бачу щодня, як вони розвиваються, які задатки є в кожного: хтось більш активний та здібний до дресирування, хтось більш домінантний або спокійний.

Так я зможу рекомендувати вам цуценя, яке максимально відповідає вашим інтересам. Для мене дуже важливо, щоб пазл власник-собака склався.

Саме так ми разом обираємо для вас майбутнього компаньйона та члена родини на довгі роки.  

— Які документи супроводжують цуценя?

Наш розплідник з 2001 року офіційно зареєстрованій у Кінологічній Спілці України ( КСУ), яка є партнером Міжнародної Кінологічної Федерації FCI.

Всі цуценята нашого розплідника отримують документи КСУ про походження цуценяти, мікрочіп, ветеринарний паспорт з відмітками про дегельмінтизацію та вакцинацію, а також договір купівлі цуценя у нашому розпліднику.

Коротка відомість: FCI — (фр. Fédération Cynologique Internationale) Міжнародна Кінологічна Федерація, у склад якої входять національні кінологічні організації 98 країн світу.

В системі FCI визнані та зареєстровані близько 350 порід собак. Від України у склад FCI входить Кінологічна Спілка України (КСУ).

Родовід КСУ визнається у будь-якій країні міжнародної спільноти FCI та AKC (Кеннел Клуб Америки).

— В якому віці можна забирати цуценя додому?

Незважаючи на те, в якому розпліднику ви вирішите придбати цуценя, завжди звертайте увагу на те, в якому віці заводчик пропонує вам забрати цуценя.

Відповідальний заводчик ніколи не дозволить забирати цуценя у віці меншому за 2 місяці, до першої вакцинації.

У нас ви можете забрати цуценя не раніше ніж у віці 12 тижнів (три місяці), після двократної вакцинації.

В цьому віці цуценята вже достатньо соціалізовані у спілкуванні зі своїми братиками та сестричками (період раннього розвитку у стаї також важливий для гармонійного розвитку, як і соціалізація у місті), період карантину закінчений,то ж ви можете з першого дня гуляти на вулиці.

Якщо у Вас насичений робочий графік, і ви не можете забезпечити малюку розклад годування чотири рази на день та частий вигул на вулиці, варто задуматись над тим, щоб взяти малюка старшого за п’ять місяців.

Цуценята у віці 3–8 місяців залишаються цуценятами, і вони з легкістю звикають до нової родини та свого дому, тому що бачать, що це їхній персональний господар, а не заводчик.

— Чи можлива доставка цуценя  в інше місто або за кордон?

Випускники нашого розплідника живуть у більш ніж 20 країнах світу, враховуючи такі віддалені країни як Ісландія, Велика Британія та США.  Маємо напрацьований досвід з доставки цуценят до різних країн.

Тому за умови, що власники зацікавлені в співпраці, все можливо.

Якщо Ви живете в Україні, ми узгодимо питання доставки з вами разом.

Найчастіше власники приїжджають до нас та забирають цуценя. Я буду рада познайомитись з вами та зможу приділити час, щоб розповісти про деталі догляду за цуценям і познайомити з нашими дорослими цвергами.

Якщо у вас немає можливості приїхати, ми забезпечимо безпечний спосіб доставки цуценя.

Мова йде про індивідуальну доставку. Ми ніколи не передаємо цуценя потягом або будь-яким іншим громадським транспортом, тому що найважливіше – забезпечити комфорт та безпеку цуценя у дорозі.

Якщо ви живете за кордоном, умови та деталі доставки узгоджуються індивідуально з Вами.

Завжди доставка можлива лише за умов дотримання всіх правил офіційного ввозу собаки в певну країну.

Ми співпрацюємо з ліцензованими менеджерами, які допомагають оформити всі необхідні супроводжуючі документи.

— Чи надаєте Ви консультації власникам після того, як У вас придбали цуценя?

Звичайно, ми залишаємось на зв’язку.

Власники можуть отримати консультації щодо харчування, виховання та догляду за собакою, також за необхідності підкажемо, до яких спеціалістів краще звертатись в екстрених ситуаціях.

Якщо у вас залишились запитання, будь ласка, напишіть нам в Приват на сторінці соцмереж Eldzh Hope.

instagram Цвергшнауцер
Розплідник  
Eldzh Hopefacebook Цвергшнауцер
Розплідник  
Eldzh Hope

Якщо у вас залишились запитання, будь ласка, напишіть нам в Приват на сторінці соц мереж Eldzh Hope

instagram Цвергшнауцер
Розплідник  
Eldzh Hopefacebook Цвергшнауцер
Розплідник  
Eldzh Hope

Цвергшнауцери Eldzh Hope — це розплідник цвергшнауцерів чорного окрасу в Києві, зареєстрований в Кінологічній спілці України (КСУ – FC). Щиро закохані в породу, адже живемо разом зі шнауцерами вже майже 25 років!

Представники нашого розплідника — чемпіони в різних країнах світу, та щасливі улюбленці в своїх родинах.

Ви можете придбати цуценя цвергшнауцера в Києві в нашому розпліднику, якщо шукаєте для себе здорового чистокровного шнауцера з породним темпераментом, та відповідним екстер'єром. Але головне для нас — ви свідомо ставитесь до виховання та догляду за цвергшнауцером, і розумієте, що ви обираєте для себе повноцінного члена родини та компаньйона на довгі роки разом.

Вибрати найкращого заводчика і купити цуценя мало. Лише  за умови правильного вирощування, регулярного догляду та грамотного виховання, ваш міттель або цверг буде для вас ідеальним і викликатиме захоплення.
Завжди раді новим та старим друзям.

© Eldzh Hope 2000 - 2024

Всі фото та тексти є власністю розплідника та доступні до копіювання за умови попереднього дозволу.