ЦУЦЕНЯТа ELDZH HOPE

ПЛАНИ НА 2024 РІК

Рада повідомити, що в цьому році плануємо один приплід навесні, а також один приплід восени 2024року.

Зазвичай в нас поступово формується лист очікування з потенційних власників, яким я повідомляю про народження цуценят в першу чергу.

ЯКЩО ВИ ЗАЦІКАВЛЕНІ

Для того, щоб узгодити деталі по можливому придбанню цуценяти, будь ласка, заповніть Анкету майбутнього власника, та ознайомтесь з додатковою інформацією у окремих розділах.

Якщо Ви хочете дізнатись деталі про цуценят в найкоротший строк, просто передзвоніть мені за номером телефону:

+38 097 112 4384

Батько: Victorious Star Jet Black

Мати: Black& Brite Eldzh Hope

Brite Eldzh Hope

Читайте далі – про цуценят

Якщо Ви зацікавлені придбати цуценя у нас,

будь ласка,заповніть Анкету майбутнього власника, та ознайомтесь з додатковою інформацією у окремих розділах.

ПОГОВОРИМО СЕРЙОЗНО ПРО ЩАСТЯ – ЦУЦЕНЯТ.

В моєму розумінні розведення - це гра в довгу, така собі партія в шахи,тільки про селекцію породних собак. Окрім цього, це величезна відповідальність, адже саме від цілого ряду рішень заводчика залежить майбутнє цуценят, та в деякій мірі – майбутнє власників цих цуценят.

Розповім коротко про три основні аспекти: селекція, планування цуценят, та наші власники.  

— селекція

— Головний критерій відбору всіх племінних собак, які залучені в програму розведення Eldzh Hope — це їх відповідність певному породному типу, який я прагну зберегти. Спортивна статура, кмітливий та розумний шнауцер, з екстра жорсткою чорною шерстю, без надмірної декоративної шерсті на лапах.

— В родоводах наших собак ви побачите визначних представників породи, серед них Чемпіони Світу, Європи та Інтерчемпіони, нащадки яких живуть в різних країнах світу в провідних розплідниках Європи та Скандинавії. Тим не менш при підборі племінної пари я все менше враховую гучні титули собак, але орієнтуюсь на їх здоров’я, психіку та екстер’єрні дані. Мій девіз: титули генетично не успадковуються, першочергове у підборі пари — об’єктивне бачення переваг та недоліків племінних собак, та слідування стандарту породи.

— При плануванні розведення зазвичай прораховую декілька майбутніх поколінь, які кровні лінії використовуватиму, які переваги мають ті чи інші предки в родоводах племінних собак, які йдуть в розведення. В результаті, в кожному приплоді закладена певна ідея, які риси темпераменту і екстер’єру прагну отримати, або ж закріпити в майбутніх цуценятах.

— Покладаю великі надії на кожне наступне покоління Eldzh Hope, тому для мене вони – не просто цуценята, це надбання та результат кропіткої праці.

— цуценята

— Здоров’я майбутніх цуценят та їх психіка закладаютьсяще в момент парування. Саме так, здорове цуценя – це не лише результат правильного вигодовування та ретельного догляду за малюками. Для того, щоб народились здорові цуценята, я заздалегідь готую до в’язки майбутню матір щонайменше пів року. Підготовка включає в себе спеціальні вітаміни, поживну та корисну дієту, додаткову дегельмінтизацію, а також моціон. Звичайно, я завжди впевнена в тому, що майбутня мати на момент в’язки абсолютно здорова.

— Що стосується періоду вагітності та очікування народження цуценят, думаю, ви вже зрозуміли, що цвержиня – майбутня мати знаходиться на особливому статусі, тому вона може дозволити собі і вередувати з приводу вибору їжі, і спати на найкращому місці чи в ліжку з нами, і що важливо – має найдовші та найактивніші прогулянки в нашому лісі.

— Народження цуценят – це звичайно, довгоочікуване та велике щастя, але все ж – це й дуже кропітка праця, особливо в перші тижні – ми присутні вдома 24/7. Саме тому у нас так небагато приплодів впродовж року, адже кожен приплід цуценят потребує уваги та присутності вдома.

— Цуценята зростають в нашому будинку, спочатку в спальні, потім в загальній кімнаті, тому вони виростають 100% соціальними та адаптованими до життя в умовах квартири чи будинку. В нас немає і не буде спеціальних приміщень ні для дорослих цвергшнауцерів, ні тим більше – для цуценят.

— Вакцинацію та інші необхідні процедури проводить наша ветеринарна лікарка, яка веде всіх наших собак вже багато років поспіль.

— власники

— Я недарма написала все вище про розведення та вирощування цуценят. Я хочу донести, що саме дотримання всіх цих основних правил вплине на те, наскільки щасливим, безтурботним, комфортним, та позитивним буде ваше (власників) спільне життя з цвергшнауцером. Ви маєте розуміти, що те, в якого заводчика і яке цуценя ви обираєте, – безпосередньо вплине на ваш досвід з собакою.

— Так склалось, що власники цвергів Eldzh Hope – це перш за все люди, які прийняли свідоме рішення, що хочуть додати в своє життя ще одного члена родини – цвергшнауцера, і свідомо обирали саме мій розплідник. Деякі з них чекали на свого цвержика пів року, дехто – навіть рік. І я це дуже ціную!

— Наші власники — люди допитливі та відповідальні у виборі породи та цуценяти. Саме тому зазвичай ми знайомимось, коли я показую не цуценят, а саме наших дорослих цвергів. І лише якщо співпали інтереси та бачення того, яким має бути щасливе життя цверга, ми рухаємось далі — до обговорення всіх питань з приводу вибору та підготовки до цуценяти.

— Для своїх цуценят я з радістю віддаю перевагу звичайним власникам, родинам чи одній особі, яка обирають цверга в якості компаньйона. Адже саме в цьому випадку цвержик буде єдиним та най-най улюбленішим. Але, обережно: з часом цверги мають здатність примножуватись ; )

— Важливо, якщо я довірила вам цуценя, ви автоматично стаєте частиною спільноти Eldzh Hope, і я завжди рада подальшому спілкуванню з вами, а також підтримаю вас у будь якій ситуації, пов’язаній з вирощуванням, вихованням та життям з цвержиком.

— програма співвласності

— Я свідомо не можу дозволити собі таку розкіш, як залишити всіх класних цуценят у власній родині, оскільки ресурси часу та уваги, які я можу приділити власним собакам, обмежені.

Саме тому, опираючись на успішний досвід заводчиків скандинавських країн, я готова започаткувати програму співпраці — так звану програму співвласності. Спільне володіння племінною собакою - це цивілізована практика розвитку етичного розведення, яка є прийнятою у всьому світі і полягає в тому, що власник купує шоу цуценя на спеціальних умовах. В такому разі, мова йде про найкраще цуценя з певного приплоду, яке в майбутньому буде приймати участь у племінній програмі розплідника, при цьому собака живе в своїй родині в якості єдиного улюбленця.

Якщо вас це зацікавило, всі умови обговорюються індивідуально.

Мої побажання та пам’ятка майбутнім власникам моїх цуценят

Коли елементи пазлу сходяться, і малюк Цвержик знаходить Свою Людину.

— Коли ти добре усвідомлюєш , що поява в житті цвергшнауцера змінить звичне життя докорінно.

— Коли ти чекаєш, що з’явиться повноправний член родини, компаньйон-особистість, і готовий вивчати нову мову спілкування з цуценям, а також разом зростати та навчатись новому.

— Коли ти в душі доросла дитина, і нарешті є можливість погратись разом з цвержиком. Адже насправді ти не граєшся, а робиш дорослу серйозну справу — виховуєш майбутню розумну та слухняну Собаку, члена суспільства, та твого компаньйона.

— Він для тебе, а ти для нього. Адже він в твоєму житті – довгоочікуваний та вже такий улюблений друг.

— Якщо ти любиш життя та хочеш, щоб вам показали, як можна любити життя ще більше і цікавіше, тоді бородате чудо цвергшнауцер — то для тебе.


Ось така романтика, але зовсім реальна історія про те, як дізнатись, чи будеш ти щасливий зі Цвергом. Головне для мене, щоб Його Людина розуміла, що в неї з’явиться не просто собака, а Цверг, який хоче завжди бути поряд, та цікаво проводити час разом.

фото альбом цуценят,
народженних в нашому розпліднику

фото альбом цуценят,
народженних в нашому розпліднику

Якщо ви бажаєте прийняти виважене рішення з приводу вибору породи, або ж хочете переконатись, це цвергшнауцер – це саме те, що ви шукали, - є окремий розділ зі статтями про породу, виховання та догляд за цвергшнауцерами.

Тут ви знайдете навіть деякі «антирекламні» відомості про цвержиків. То ж ви проведете час з користю.

Цвергшнауцери Eldzh Hope — це розплідник цвергшнауцерів чорного окрасу в Києві, зареєстрований в Кінологічній спілці України (КСУ – FC). Щиро закохані в породу, адже живемо разом зі шнауцерами вже майже 25 років!

Представники нашого розплідника — чемпіони в різних країнах світу, та щасливі улюбленці в своїх родинах.

Ви можете придбати цуценя цвергшнауцера в Києві в нашому розпліднику, якщо шукаєте для себе здорового чистокровного шнауцера з породним темпераментом, та відповідним екстер'єром. Але головне для нас — ви свідомо ставитесь до виховання та догляду за цвергшнауцером, і розумієте, що ви обираєте для себе повноцінного члена родини та компаньйона на довгі роки разом.

Вибрати найкращого заводчика і купити цуценя мало. Лише  за умови правильного вирощування, регулярного догляду та грамотного виховання, ваш міттель або цверг буде для вас ідеальним і викликатиме захоплення.
Завжди раді новим та старим друзям.

© Eldzh Hope 2000 - 2024

Всі фото та тексти є власністю розплідника та доступні до копіювання за умови попереднього дозволу.