ПРО НАС

Мене звуть Вікторія Борисова, я заводчиця та власниця розплідника чорних цвергшнауцерів Eldzh Hope.
У 2021 році розпліднику офіційно виповнилось 20 років!
Погодьтесь, це чудовий привід розповісти про нашу діяльність.

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЬ

В 1998 році в нашій родині з’явився перший шнауцер — це була міттельшнауцер Атріс Спайс, з якою, ще підлітком, я пройшла повну школу юного кінолога. Атріс стала моєю провідницею у світ кінології. Ми займались спортивною дресировкою, я навчалась у школі юного хендлера. Відтак ми зробили відмінну кар’єру на виставках і здобули перший титул Чемпіона.

У 2008 році у розпліднику Eldzh Hope, заводчиці Олени Беляєвої, я придбала свого першого цвергшнауцера чорного окрасу — Desiree Eldzh Hope (Зара), котра стала Мультичемпіоном, Інтерчемпіоном, багаторазовою переможницею породних рингів в різних країнах Європи.

На превелику вдачу, Зара була неймовірно харизматичним та породним цвергшнауцером. Завдяки їй я по вуха закохалась у породу, і свідомо стала заводчицею. Навіть тепер декілька поколінь в нашому розпліднику — це нащадки Desiree Eldzh Hope.

Так склалось, що згодом Олена Беляєва завершила свою діяльність як заводчиця. З вдячністю за всі знання про породу, які вона передала мені, а також шануючи захоплення моїм Золотцем Зарою, я вирішила продовжити діяльність розплідника у наступних поколіннях. Так я офіційно стала заводчицею та власницею розплідника Eldzh Hope.

ВЕКТОР РОЗВИТКУ  РОЗПЛІДНИКА

Щоб скласти плани на майбутнє та дійсно робити свою справу на найвищому рівні, я вирішила дослідити та скласти власну думку про цвергшнауцерів в Європі. Це допомогло мені обрати вектор розвитку власного розплідника.

Впродовж декількох років я зі своїми цвергами відвідала близько 20 країн Європи, Балтії та Скандинавії, зокрема такі важливі шоу, як Чемпіонати Європи та Світу. Відмічу, що тоді ми перемагали та були серед призерів таких шоу, як Чемпіонат Світу, Фінский Віннер, Амстердам та Люксембург Віннер. Це підтверджує високий рівень та конкурентність наших собак.

Цвергшнауцер  Розплідник Eldzh Hope
Цвергшнауцер  Розплідник Eldzh Hope

Завдяки цьому унікальному досвіду я змогла побачити найкращих представників породи, дійшла висновку, що в майбутньому хочу отримувати в нашому розпліднику класичних цвергшнауцерів Європейського типу.

Завдяки цьому унікальному досвіду я змогла побачити найкращих представників породи, дійшла висновку, що в майбутньому хочу отримувати в нашому розпліднику класичних цвергшнауцерів Європейського типу.

ПРО НАШИХ ЦВЕРГШНАУЦЕРІВ

Я ретельно досліджувала родоводи визначних представників породних ліній, видатних предків, які колись вплинули на розвиток породи. Саме тоді я загорілась ідеєю привезти нових племінних собак і відтак розширити генофонд розплідника.

Так, впродовж всіх цих років, вдалось побудувати співпрацю з видатними заводчиками породи в світі. Я дуже вдячна розплідникам, які довірили мені своїх собак — серед них Black Galaxy (Італія), vd Black Diamond (Німеччина), Dog Otho’s (Аргентина), Heathkeeper’s (Фінляндія), Victorious Star (Україна), Gently Born.

Завдяки цьому вдалось зібрати просто вражаючу добірку кровних ліній, які зосереджені в родоводах наших цвергшнауцерів. Детально про них ви зможете дізнатись на сторінках наших собак. Окрім цього, ретельну увагу приділяю тому, щоб зберегти лінію легендарних собак з розплідника v.d. Haventad (Бельгія).

В результаті клопіткої праці, я дійсно пишаюсь тим, що в наших собаках відображені всі якості дійсно породних цвергшнауцерів класичного типу:

— чорна жорстка шерсть;
— середній розмір;
— правильна анатомія шнауцера;
— красива виразна голова.

питомник цвергшнауцер Украина
Цвергшнауцер Украина питомник

На першому місці — витривала психіка та яскравий породний темперамент шнауцерів. Оскільки я завжди любила службових собак, тож велику увагу приділяю характеру наших цвергів.

На першому місці – витривала психіка та яскравий породний темперамент шнауцерів. Оскільки я завжди любила службових собак, тож велику увагу приділяю характеру наших цвергів.

Цвергшнауцера історично створювали з ідеєю, що це «велика собака в маленькому тілі». То ж дуже важливо зберегти породу саме такою – маленькою службовою собакою повноцінним спортивним та сімейним компаньйоном, з високим рівнем інтелекту, що легко піддається дресируванню.

ЖИТТЄВІ ПРИНЦИПИ  РОЗПЛІДНИКА

Розплідник — моє захоплення та пристрасть

У нас сімейний розплідник. Це значить, що у нас немає вольєрів, всі наші собаки живуть з нами в нашому домі. Вся родина розділяє моє захоплення, з задоволенням приділяють час та спілкуються з нашими собаками, допомагають вирощувати цуценят.

Враховуючи, що я поєдную діяльність розплідника з основною кар’єрою, допомога родини в цьому випадку просто безцінна.

Розведення цвергшнауцерів — це улюблене хобі. Ми постійно вкладаємо в розвиток розплідника власний час, фінанси, увагу та просто велику частину нашого життя.

Зберегти та примножити — новий етап

У 2020 році для збереження генофонду ми розпочали програму розвитку колективного розплідника. Річ в тому, що я не можу залишати всіх цікавих собак для племінного розведення в своєму домі. Кожному треба приділити увагу та гідний догляд. Тому я з радістю довірю перспективних цуценят зацікавленим власникам, і ми зможемо разом розвивати розплідник. Це новий важливий етап у нашому житті, на таких власників покладаю багато надій. То ж якщо вас це зацікавить, звертайтесь.

ДЕТАЛІ СПІВПРАЦІ
Цвергшнауцер
Розплідник

Не кількість, а якість — це основний принцип

Кожен приплід цуценят сумлінно спланований, на декілька поколінь – тому кожен приплід такий особливий. Я завжди намагаюсь примножувати та покращувати, тому вірю, що кожне наше покоління буде кращим за попереднє завдяки детальному вивченню родоводів у комбінації батьківської пари.

ПРО ЦУЦЕНЯТ

Зберегти та примножити – новий етап

В 2020 році для збереження генофонду ми розпочали програму розвитку колективного розплідника. Річ в тому, що я не можу залишати всіх цікавих собак для племінного розведення в своєму домі. Кожному треба приділити увагу та гідний догляд. Тому я з радістю довірю перспективних цуценят зацікавленим власникам, і ми зможемо разом розвивати розплідник. Це новий важливий етап у нашому життя, на таких власників покладаю багато надій. То ж якщо вас це зацікавить, звертайтесь.

ДЕТАЛІ СПІВПРАЦІ
Цвергшнауцер
Розплідник

Не кількість, а якість - це основний принцип

Саме тому кожен приплід цуценят дуже ретельно спланований, на декілька поколінь – тому кожен приплід такий особливий. Я завжди намагаюсь приумножувати та покращувати, тому вірю. Що кожне наше покоління буде кращим за попереднє завдяки ретельному вивченню родоводів у комбінації батьківської пари.

ПРО ЦУЦЕНЯТ

Чемпіонами не народжуються, чемпіонами стають.

Моя мета у розведенні — отримувати породних цвергшнауцерів, здорових та з життєлюбним темпераментом, притаманним шнауцерам. Багато з цуценят, народжених у Eldzh Hope, мають всі необхідні породні дані, щоб стати чемпіонами. Але шоу-кар’єра цуценяти залежить лише від бажання власника виростити майбутнього Чемпіона, та активно брати участь у виставках. Тому шоу-кар’єра собаки — це не пріоритет у виборі майбутнього власника. Перш за все для мене важливо, щоб усі наші цвергжики жили у надійній та люблячій родині, де вони стануть повноправними компаньйонами.

НАШІ  
ВИПУСКНИКИ

Цвергшнауцери з іменем Eldzh Hope живуть більш ніж у 20-ти країнах світу — в Європі, Скандинавії, Великобританії та США. Серед власників є як звичайні родини, які обрали свого цверга саме в нашому розпліднику, так і відомі заводчики та експерти- породники FCI в Європі, Скандинавії та Великій Британії.

Я вдячна за високу оцінку наших собак та нашого розведення. Цвергшнауцери нашого розведення досягали титулів Інтернаціональних Чемпіонів, Національних чемпіонів у тих країнах, де вони проживають, Чемпіонів ISPU — Міжнародного шнауцер-пінчер союзу.

Ці успіхи стали можливими завдяки власникам випускників Eldzh Hope у Великій Британії, Норвегії, Ісландії, Франції, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Польщі та Угорщині.

Цвергшнауцер
Розплідник  
Versailles Eldzh Hope

Окремо хочу відзначити видатний успіх мультичемпіона Versailles Eldzh Hope, який проживає в провідному розпліднику Італії Black Galaxy. У 2021 році він перміг у ряді престижних титулів: Чемпіон Європи, Переможець Чемпіонату ISPU, а також став переможцем ювілейної спеціалізованої виставки на честь 125 річчя Pinscher-Schnauzer-Klub 1895 у Німеччині.

Звичайно, багато наших випускників залишаються жити в Україні, і я з задоволенням залишаюсь на зв’язку з власниками наших випускників. Для мене найважливіше, щоб кожен власник свідомо обирав для себе цвергшнауцера. Тому в своїх родинах наші цверги — улюбленці, доглянуті та виховані, і просто щасливі компаньйони.

ПРО НАШЕ  
МАЙБУТНЄ

Звичайно, 2022 рік для нас став найважчим випробуванням на витривалість та жагу до життя. Дуже вдячна міжнародній спільноті заводчиків та наших власників в Україні за підтримку. Ми залишаємось вдома в Києві.

Молоде покоління Eldzh Hope — це справжні красені, моя гордість та велика надія на подальший розвиток.  Я дуже пишаюсь тим, чого ми досягли раніше. І сподіваюсь, що наші цвергшнауцери зможуть здобути ще безліч яскравих та визначних перемог у майбутньому.

Цвергшнауцер
Розплідник  
Eldzh Hope

В нас формується чудова спільнота власників цвержиків Eldzh Hope — це окрема нова сторінка розвитку розплідника. Так тримати! З надією в майбутнє.

Завжди відкрита для знайомства та співпраці.

З повагою, Вікторія Борисова.

читати  далі

Цвергшнауцер
Розплідник  
Eldzh Hope

Дізнатись про плани розплідника та народження малюків

ПРО ЦУЦЕНЯТ
Цвергшнауцер
Розплідник  
Eldzh Hope

познайомитись із нашими собаками

ПРО наших цвергшнауцерів

Цвергшнауцери Eldzh Hope — це розплідник цвергшнауцерів чорного окрасу в Києві, зареєстрований в Кінологічній спілці України (КСУ – FC). Щиро закохані в породу, адже живемо разом зі шнауцерами вже майже 25 років!

Представники нашого розплідника — чемпіони в різних країнах світу, та щасливі улюбленці в своїх родинах.

Ви можете придбати цуценя цвергшнауцера в Києві в нашому розпліднику, якщо шукаєте для себе здорового чистокровного шнауцера з породним темпераментом, та відповідним екстер'єром. Але головне для нас — ви свідомо ставитесь до виховання та догляду за цвергшнауцером, і розумієте, що ви обираєте для себе повноцінного члена родини та компаньйона на довгі роки разом.

Вибрати найкращого заводчика і купити цуценя мало. Лише  за умови правильного вирощування, регулярного догляду та грамотного виховання, ваш міттель або цверг буде для вас ідеальним і викликатиме захоплення.
Завжди раді новим та старим друзям.

© Eldzh Hope 2000 - 2024

Всі фото та тексти є власністю розплідника та доступні до копіювання за умови попереднього дозволу.